FONDIST

SA Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond asutati 2000. aastal. Fondi missioon on anda heade toetajate abiga oma panus selleks, et lisaks vanemate armastusele asjatundlikele tohtritele ja hoolitsevatele ämmaemandatele oleks elu algusele toeks ka kaasaegne keskkond ja abivahendid tarkade aparaatide näol. See on eriti oluline nende tillukeste inimeste jaoks, kes sündides või juba emaüsas abi vajavad.

Annetuskeskkonnas “Ma armastan aidata” kogume toetust koolitusprojekti jaoks

Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusond on üheks heategevuslikuks organisatsiooniks, kel on õnn olla esindatud annetuskeskkonnas Ma armastan aidata https://www.armastanaidata.ee/

2013.a. soetas Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond sünnitusmajale innovatiivse vastsündinut imiteeriva simulaatornuku. Oleme ainuke sünnitusmaja Eestis, kus selline aparaat olemas on. Nukul elustamise praktiseerimine, selle analüüsimine aitab meedikutel harjutada, kinnistada oma oskusi ja teadmisi, et kriitilistes olukordades teadlikult meeskonnana tegutseda. Oleme simulaatornuku juurde koolitanud 5-e liikmelise meeskonna, mis on pädev koolitama kõikide 14 sünnitusmaja personali Eestis.

Enamus Eesti sünnitusmajadel pole võimalik endale nukku soetada, mistõttu on koolitus eriliselt oluline. Annetuskeskkonnast “Ma armastan aidata” kogunevat toetust kasutame koolituskulude katmiseks, et iga Eesti sünnitusmaja saaks vähemalt 1 kord aastas koolituse.

Antud projekti jaoks saab oma toetust anda siit https://www.armastanaidata.ee/annetan/tervis-ja-toimetulek/pelgulinna-sunnitusmaja-toetusfondi-abil-saab-iga-elustamist-vajav-vastsundinu-parima-hoole