FONDIST

SA Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond asutati 2000. aastal. Fondi missioon on anda heade toetajate abiga oma panus selleks, et lisaks vanemate armastusele asjatundlikele tohtritele ja hoolitsevatele ämmaemandatele oleks elu algusele toeks ka kaasaegne keskkond ja abivahendid tarkade aparaatide näol. See on eriti oluline nende tillukeste inimeste jaoks, kes sündides või juba emaüsas abi vajavad.

Aitame soetada Pelgulinna Sünnitusmajale ajumonitori!

PRESSITEADE
11.12.2015

Aitame soetada Pelgulinna Sünnitusmajale ajumonitori!

 

Laupäeval, 5. detsembril toimunud galaõhtuga algas Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi ja Colonna Kinnisvara heategevuskampaania, millega kogutakse annetusi vastsündinute ajumonitori ostuks.

 

Annetuskampaaniale avalöögi andnud galaõhtul tundis Colonna Kinnisvara juhatuse liige Roberto de Silvestri heameelt, et Colonna aastalõpu heategevusaktsioonist on kujunenud traditsioon, mis pöörab tähelepanu just kõige väiksematele ilmakodanikele.

Varasematel aastatel on Colonna ja Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi koostöö tulemusena ostetud uus kuvöös ning renoveeritud kaks peretuba. Tänavuse kampaania eesmärgiks on soetada sünnitusmaja intensiivravi osakonda 20 000 eurot maksev ajumonitor ehk amplituud EEG, mille abil jälgitakse vastsündinute ajutegevust ja ajufunktsioonide võimalikke kõrvalekaldeid. „Jälgimismonitorist saadav info võimaldab sünnitusmaja personalil vajadusel kiirelt reageerida ja vältida võimalikke suuri terviseprobleeme,“ selgitas Eeva Kauba Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondist.

 

Restoranis Tuljak aset leidnud pidulikku õhtut juhtis ja kaunistas muusikalise kavaga Liis Lemsalu. Õhtu naelaks oli ahvatlevate auhindadega heategevuslik loterii, mille tulud annetati Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi. Heategevusliku suunitlusega oli ka moeshow, kus Embassy of Fashioni moemaja kleite ja Tanel Veenre ehteid näitasid Colonna töötajad ja daamid külaliste seast, kes annetasid oma modellitasu samuti Pelgulinna Sünnitusmajale.

 

Jaanuari lõpuni kestva kampaania raames saab Pelgulinna sünnitusmaja toetuseks anda oma panuse toetusfondi telefoninumbritel. Valides numbri 900 6000, annetate 5 eurot; numbril 900 6100 aga 10 eurot.

 

Kampaaniat tutvustav videoklipp: https://www.youtube.com/watch?v=iFtWaLZmVfI&feature=youtu.be

Annetusi saab teha ka ülekandega SA Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi pangakontodele:

EE912200221014760940 (Swedbank), EE871010220049001018 (SEB) ja

EE883300333007640004 (Danske Bank).

 

 

TEEME KOOS ELU ALGUSE ILUSAKS!