FONDIST

SA Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond asutati 2000. aastal. Fondi missioon on anda heade toetajate abiga oma panus selleks, et lisaks vanemate armastusele asjatundlikele tohtritele ja hoolitsevatele ämmaemandatele oleks elu algusele toeks ka kaasaegne keskkond ja abivahendid tarkade aparaatide näol. See on eriti oluline nende tillukeste inimeste jaoks, kes sündides või juba emaüsas abi vajavad.

Toetusfondi logo

Pelgulinna Sünnitusmaja logoks on sinine känguru ning sel on vahva saamislugu. Üks meie majas sündinud tüdrukuke joonistas selle 1998.a. olles ise siis kümne aastane. Pildile saanud suure sinise känguru alla kirjutas ta: „Ema kõhus” , segatehnika. 10.a. Lisanna, 1998.a.

 kanguru

Meie maja töötajatele meeldis see pilt väga ning nii otsustati seda sinist kängurut kasutada Pelgulinna Sünnitusmaja logona, sest milline loomake siis veel hästi emadust sümboliseeriks kui just känguru, kes oma poega endaga pidevalt kaasas kannab.

 Toetusfondi_logo[1]

Logo on kohandanud enda jaoks nii Pelgulinna Sünnitusmaja Perekeskus kui Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond, kel olemas ka sinine känguru maskott, mis üritustel rahvast oma armsa ja positiivse olekuga rõõmustab.

maskott