AITA ALUSTADA ELU

Iga toetus, olenemata tema suurusest, aitab meid edasi vajalike seadmete ja koolituste finantseerimisel. Oleme püüdnud teha toetamise nii mugavaks, kui saame - valikus on toetamine telefoni teel, ülekandega või pangalingiga. Üheskoos tagame parimad tingimused emadele ja lastele!

PALJU ME SEL KUUL ÜHESKOOS KOGUNUD OLEME?

17%

Hetkel on kogutud 2000 eurot meie 12000 eurosest eesmärgist. Anna ka oma panus, et kuu lõpuks eesmärgi täis saaksime. Tuletame meelde, et iga toetus on oluline panus parema sünnitusmaja nimel.

Toetuste seis uueneb 2 korda nädalas, sisse on arvestatud pangalingi ja ülekande vahendusel tehtud annetused. Telefonil teel tehtud annetused laekuvad meile iga uue kuu algul ja arvestame need siis juurde.

MILLE JAOKS HETKEL RAHA KOGUME?

Käimasolevad projektid

Pelgulinna sünnitusmajas sünnib iga neljas Eestis ilmavalgust nägev laps ning toetusfondi eesmärk on oma tegevuse ning koos heade annetajatega aidata sünnitusmaja 2016.aastal järgmiste aparaatide soetamisega:

- KESKJÄLGIMISSÜSTEEM intensiivraviosakonnale, mis võimaldab igal ajal ja hetkel jälgida intensiivravi vajavate vastsündinute seisundit. 2016. aastal renoveeritakse Pelgulinna Sünnitusmaja intensiivraviosakond moodsamaks ja peresõbralikumaks nii, et iga pere saab olla privaatselt eraldi intensiivravi pakkuvas perepalatis koos oma beebiga. See tagab peredele parimal tasemel meditsiinitehnika toetuse, samas privaatsuse ja võimaluse maksimaalselt vastsündinutega koos olla, mis on ülioluline kosumis-ja paranemisprotsessis. 

- NEOPUFF aparaat, mida kasutatakse vastsündinutel hingamise toetuseks.

PALUN VALIGE SOBIV MEETOD TOETAMISEKS

Pärast valiku tegemist ilmuvad paremal asuvasse kasti lisajuhised, aitamaks teil toetamise mugavaks teha.

TOETAMISEKS TELEFONI TEEL

TOETAMISEKS 5 EUROGA

HELISTAGE NUMBRIL

TOETAMISEKS 10 EUROGA

HELISTAGE NUMBRIL

TOETAMISEKS ÜLEKANDE TEEL

SA Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi pangakontod:

Swedbank
EE912200221014760940
SEB
EE871010220049001018
Danske Bank
EE883300333007640004