FONDIST

SA Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond asutati 2000. aastal. Fondi missioon on anda heade toetajate abiga oma panus selleks, et lisaks vanemate armastusele asjatundlikele tohtritele ja hoolitsevatele ämmaemandatele oleks elu algusele toeks ka kaasaegne keskkond ja abivahendid tarkade aparaatide näol. See on eriti oluline nende tillukeste inimeste jaoks, kes sündides või juba emaüsas abi vajavad.

Heategevuslik kellukeste kampaania 

 

Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi heaks on juba aastaid meie head koostööpartnerid jõulude paiku kellukesi müünud. Neid on võimalik soetada paljudest kauplustest kassade juures asuvates pisikestes korvides. Kellukeste müügilt laekuv tulu annetatakse sünnitusmaja toetuseks ning kasutame seda vajaliku aparatuuri ostuks.  

2015.a. kogutav tulu kasutatakse intensiivravi osakonna toetuseks 2016.a. Nimelt  renoveeritakse osakond täies mahus 2016.a. moodsamaks ja peresõbralikumaks nii, et iga pere saab olla privaatselt eraldi intensiivravi pakkuvas perepalatis koos oma beebiga. See tagab peredele parimal tasemel meditsiinitehnika toetuse, samas privaatsuse ja võimaluse maksimaalselt vastsündinutega koos olla, mis on ülioluline kosumis-ja paranemisprotsessis.

 

IMG_20151126_122656

 

Täname koostööpartnereid, kes meie kampaaniale õla alla on pannud ja kellukesi müüvad:

 

 

 Bauhof_logo_Pinnal_Oranz_Est

 

CO_logo_veebi (1)

 

Delice_logo_3 

                   

  UUED LOGOD corp

 

logo

 

 

        Solaris_Toidupood_logo

 

 

st_1rivi_PMS copy

 

  

prisma-logo-png